Останні дослідження показали, що майже третина українців не має заощаджень на “чорний день”. А основними джерелами доходів українських сімей є заробітна плата (64%) і пенсія (29%). На нашу думку такі дані свідчать про те, що більшість наших громадян живе сьогоднішнім днем і не замислюється про далеке майбутнє. Тут доречно буде нагадати про так звану «подушку безпеки», яка може захистити під час втрати основного джерела доходів. Такою «подушкою» може бути ваш поліс страхування життя!

Основними джерелами доходів українських сімей є заробітна плата (64%) і пенсія (29%). Про це свідчать результати соцопитування, проведеного у вересні 2019 року компанією Research & Branding Group.

Також до переліку джерел доходу входять доходи від сільськогосподарського / присадибного господарства (10%), від самозайнятості (7%), соціальних виплат / дотацій / субсидій / стипендій (6%), інвестицій / заощаджень / власності / страховки (2%) і посібників по безробіттю / вихідної допомоги (1%).

В даний час третина жителів України (35%) не мають заощаджень "на чорний день". Ще третина мають заощадження, яких вистачить на термін до двох місяців: менше, ніж на місяць (10%), на місяць (12%) і на 2 місяці (11%).

На термін від трьох до шести місяців вистачить заощаджень 11% українців, а 3% розраховують на те, що їм вистачить заощаджень більш ніж на 7 місяців.

Майже п'ята частина респондентів (17%) не змогли оцінити на який час їм вистачить заощаджень в разі втрати наявних джерел доходів.

Слід зазначити, що в порівнянні з 2018 роком кількість українців, які не мають заощаджень, зменшилася, а тих, хто не зміг оцінити свої запаси, стало приблизно на стільки ж більше.

Тому Eurolife Ірпінь радить ірпінчанам жити не тільки сьогоднішнім днем, але й піклуватись про своє майбутнє

Ваш консультант: (067) 441 55 53

                                (063) 465 85 69

Facebook:                https://www.facebook.com/EurolifeIrpin/

E-mail:                     [email protected]