Eurolife Ірпінь

Наші партнери

Адреса
Ірпінь, вулиця Соборна, 105 б
Телефон

https://www.grawe.ua/GRAWE Україна

Шлях стабільності - GRAWE УКРАЇНА

Молодість - золота пора для чого завгодно: експериментів, мандрівок, отримання знань, любові, романтики, а також зміцнення фундаменту майбутнього фінансового благополуччя.

І перший камінь в цьому фундаменті такий фінансовий інструмент, як страхування життя.

Eurolife гарантує фінансову стабільність і захищеність за рахунок тих накопичень, які акумулюються за допомогою страхового поліса нашого партнера GRAWE Україна. Це додатковий більш потужний захист від тих непередбачених ситуацій, які можуть серйозно вдарити по фінансовій стабільності.

Наше ключове завдання - зберегти традиційно високу якість сервісу GRAWE Україна для клієнтів, щоб вони відчували себе максимально захищеними і були впевнені в нас як в надійному фінансовому партнері.

МИ - ВАШ ПАРТНЕР НА ШЛЯХУ ДО ВПЕВНЕНОГО МАЙБУТНЬОГО!

Впевненість в сьогоденні та майбутньому: понад 16 років успіху MetLife в Україні

MetLife Україна впевнено зберігає лідерство на українському ринку страхування життя останні кілька років. За брендом MetLife стоїть 150-річна історія, що почалася в США, де і розташований головний офіс. В Україні компанія відзначила вже 16-річний ювілей роботи.

Про перші позиції MetLife свідчить, перш за все, кількість українських громадян, які застрахували своє життя – їх практично 700 000. Частка ринку, яку стабільно утримує MetLife, перевищує 20%, тобто кожна п'ята гривня, яку українці сплачують за страхування життя – це покупка страхового захисту від MetLife.

https://www.metlife.ua/MetLife