«Євролайф Україна» - провідна брокерська компанія на фінансовому ринку України, що надає широкий спектр консультативних послуг в сфері страхового забезпечення та пенсійного накопичення. «Євролайф Україна» була заснована в 1999 році, як одна з компаній концерну «Євролайф Груп». Свою оперативну діяльність на українському страховому ринку компанія веде з 2000 року і за цей час ми завоювали довіру сотні тисяч вдячних клієнтів, які скористалися нашими послугами, а також неодноразово удостоювалися вищих нагород від всеукраїнських незалежних рейтингів. Будучи лідерами у своїй галузі, ми пропонуємо нашим клієнтам фінансові продукти тільки найнадійніших і стабільних компаній з багаторічним досвідом роботи на світовому і європейському ринках страхування життя.

Головна мета компанії - фінансове благополуччя і захист кожного нашого клієнта, тому ми пропонуємо тільки якісне обслуговування та індивідуальний підхід у вирішенні Ваших фінансових питань.

Наша головна нагорода - довіра наших клієнтів і партнерів! Ми пишаємося тим, що беремо участь у розвитку сегмента такого важливого сегмента українського фінансового ринку, як ринок страхування життя і пенсійного забезпечення, разом з Вами і дякуємо кожному з наших клієнтів за виявлену довіру!